+420 775 303 540 | +420 775 258 341
info@bergvrata.cz

Funkční a protipožární dveře pro váš dům

Pro každý prostor ty správné funkční dveře

Ať už dokončujete novostavbu nebo jste se rozhodl rekonstruovat starší objekt, společnost Hörmann nabízí pro každou část domu ty správné funkční dveře. Ať jsou to bezpečnostní dveře pro vstup do sklepa nebo do garáže, dveře bránící šíření požáru, například pro kotelnu, či multifunkční dveře pro domácí dílnu -- naše kvalitní ocelové dveře se postarají o to, abyste se ve svém domě cítili dobře a maximálně bezpečně. Objevte všechny přednosti a funkce ocelových dveří Hörmann a využijte možnosti vybrat si podle svých představ a potřeb.

Katalog ve formátu PDF


Bezpečnostní dveře KSI Thermo 46

Vysoká bezpečnost a nejlepší tepelná izolace.

Bezpečnostní dveře KSI Thermo se vyznačují mnoha přednostmi: Díky dveřnímu křídlu s přerušeným tepelným mostem nabízejí nejlepší tepelnou izolaci a kromě toho jsou vybaveny bezpečnostní technologií RC 2 bránící vloupání.

Venkovní dveře pro

 • sklepy
 • vytápěné vedlejší budovy
 • garáže s přístupem do domu


Bezpečnostní dveře KSI 40

Osvědčená klasika pro větší bezpečnost

Vstupy do sklepa, vedlejších budov nebo garáží bývají ještě často vybaveny starými dveřmi, které lze během několika sekund násilím otevřít. Myslete na to: Jsou-li otevřeny dveře do sklepa, je přístupný celý dům! Proto vám pro tyto části domu doporučujeme bezpečnostní dveře KSI standardně opatřené bezpečnostní výbavou.

Venkovní dveře pro

 • sklepy
 • nevytápěné vedlejší budovy
 • volně stojící garáže


Multifunkční dveře MZ Thermo46 / MZ Thermo65

Venkovní dveře s přerušeným tepelným mostem s nejlepšími hodnotami tepelné izolace.

Masivní multifunkční dveře nabízejí nejen mimořádnou kvalitu. Díky přerušenému tepelnému mostu poskytují až o 49 % lepší tepelnou izolaci než běžné multifunkční dveře. Dostanete je volitelně s prosklením nebo bez prosklení a vybírat můžete z mnoha barevných variant a povrchových dekorů.

Venkovní dveře pro

 • sklepy
 • vytápěné vedlejší budovy
 • garáže s přístupem do domu
 • domácí dílny


Multifunkční dveře MZ

Stabilní a cenově výhodné vnitřní a venkovní dveře.

Tyto multifunkční dveře, které jsou osvědčeným výrobkem již více než čtyři desetiletí, jsou stabilní, stálé a odolné proti povětrnostním vlivům, a proto se optimálně hodí pro vnitřní i venkovní použití. Dveře MZ dostanete jako jednokřídlé nebo dvoukřídlé a na přání také s prosklením.

Vnitřní a venkovní dveře pro

 • nevytápěné vedlejší budovy
 • přístřešky na zařízení
 • skladovací prostory

 


Protipožární dveře H8-5

Nejprodávanější dveře pro kotelny v Evropě.

Protipožární dveře H8-5 nabízejí již desítky let maximální bezpečnost pro kotelny a místnosti s olejovými nádržemi. Tyto dveře jsou vynikajícím příkladem dlouholetých zkušeností společnosti Hörmann v segmentu protipožární ochrany, ze kterých máte užitek i vy.

Vnitřní dveře pro

 • kotelny
 • místnosti s olejovými nádržemi


Multifunkční dveře H3D

Funkční dveře z garáže do domu.

Zákon předepisuje v garáži pro přechod do domu protipožární dveře kvůli nebezpečí požáru. Multifunkční dveře H3D jsou pro tuto citlivou oblast nejlepší volbou. Na přání také dodatečně utěsňují před možnými zplodinami, tlumí hluk při startování a pomocí bezpečnostní sady WK 2 navíc chrání vaši rodinu před nevítanými hosty.

Vnitřní dveře pro pro přechod z garáže do domu.


Protipožární a bezpečnostní dveře WAT

K propojení garáže s obytným prostorem domu.

Dveře WAT jsou díky standardnímu protipožárnímu a bezpečnostnímu vybavení nejlepší volbou pro přechod z garáže přímo do obytného prostoru, například do předsíně. Navíc jsou díky svému dveřnímu křídlu v provedení s tlustou polodrážkou a širokému výběru barev a dekorů ideální pro vnitřní dveře vašeho domu.

Vnitřní dveře pro přechod z garáže do obytného prostoru.

 


Vnitřní dveře ZK

Stálé a cenově výhodné dveře.

Dveře ZK se již mnoho let osvědčují jako masivní dveře pro vnitřní prostory od sklepa až po půdu. Dveře ZK se nedeformují a díky svému kvalitnímu povrchu jsou stálé a odolné vůči skvrnám: snadno se tedy čistí. To vše představuje bezpečnou kvalitu za nízkou cenu.

Venkovní dveře pro

 • sklepní místnosti
 • dětské pokoje
 • schodiště k nevybudovanému podkroví

 

Porovnání funkčních dveří Hörmann

Klasifikace jednotlivých dveří vám přehledně ukáže, které funkce a s jakou hodnotou dané dveře splňují. 5 hvězdiček značí nejvyšší možnou hodnotu, zatímco chybějící hvězdičky ukazují, že dveře danou vlastnost nemají.

Model Ochrana proti
vloupání
Tepelná
izolace
Zvuková
izolace
Ochrana proti
šíření požáru
Namáhání Tvarová
stálost
Ocelové bezpečnostní dveře KSI Thermo
Ocelové bezpečnostní dveře KSI
Multifunkční dveře MZ Thermo
Multifunkční dveře MZ Thermo65
Multifunkční dveře MZ
Protipožární dveře T30 H8-5
Multifunkční dveře H3D
Vchodové dveře do bytu WAT
Vnitřní dveře ZK

Mám zájem o Funkční a protipožární dveře pro váš dům

jméno a příjmení
telefon
e-mail
město
rozměry
délka mm

Vaše osobní údaje budou zpracovány za účelem uvedeným v dokumentu Podmínky ochrany osobních údajů - čl. III. bod 2. - vyřízení Vaší objednávky.